13 Nisan Salı 2021

Windows 7 Marketlere İndi!

Microsoft’un son işletim sistemi Windows 7, marketlerde yavaş yavaş yerini alıyor. Marketler, yarını bekliyor.

Nefesler tutuldu, Windows 7 için geri sayım başladı. Yarın tüm dünyada yapılacak olan lansman sonrası, Windows 7 final sürümüyle satışa sunulacak. Artık tüm hazırlıklar tamamlandı. Windows 7 kutuları, İngiltere’den sonra İsrail’de de market raflarındaki yerini aldı. Raflara yerleşen Windows 7 sürümleri arasında en fazla Home Premium ve Professional yer alıyor. Zaten en büyük satış rakamlarının da bu iki sürümden elde edilmesi bekleniyor. Kısacası Microsoft, 22 Ekim’de piyasaya çıkacak olan işletim sistemine güveniyor.
win7
Peki Windows 7 ile birlikte hayatımız değişecek mi? Tüm Microsoft kullanıcıları, Vista ve XP kullanmaktan vazgeçip Windows 7’ye mi yönelecek? Tabii ki hayır. Zira Windows 7 ne kadar övgü alsa da, gerek açılış hızı, gerek üst düzey sistemlerde Vista ile hemen hemen aynı sonuçları vermesi, uzmanları düşündürüyor. Kısacası, sisteminiz oldukça iyiyse, Vista ve Windows 7 arasında performans açısından pek bir fark göremeyebilirsiniz.

Diğer bir taraftan, antivirüs yazılım geliştiricileri Kaspersky ve Panda, Windows 7’nin piyasaya çıkışına ithafen, kullanıcılarına 1 yıllık ücretsiz tam sürüm kullanma olanağı sağlayacak.

Hakkında Talha

Bir de buna bakın..

Japonya’nın yeni trendi Mozaik Sushi

Yemekten çok bir sanat eseri görünümündeki bu sunumlar gerçekten yemeye kıyamayacağınız cinsten..     Daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir