13 Nisan Salı 2021

Toshiba çift ekranlı Libretto W100’ü sınırlı sayıda satışa sundu

Dünyanın ilk çift ekranlı Windows 7 notebook’u zenginleştirilmiş ultra taşınabilir bir bilgisayar deneyimi sunuyor.

TNB Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri bugün dünyanın ilk çift ekranlı dokunmatik notebook’u olan Libretto W100’ü duyurdu. Toshiba, Windows 7 uygulamalı, cep boyutundaki mükemmel yol arkadaşı Libretto W100 ile ustalığını ve hünerini sergiliyor. Libretto W100 üçüncü çeyrekten itibaren sınırlı sayıda satışa sunulacak.

7″LİK DOKUNMATİK ÇİFT EKRAN
TNB Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Genel Müdürü Aytaç Biter yaptığı açıklamada: “Libretto W100, Toshiba’nın, yenilikçiliğinin ve mühendislikteki mükemmelliğin çığır açıcı bir göstergesi. Bu çift ekranlı başyapıt, kullanıcılara çok özel faydalar sunması için Toshiba’nın lider mühendisliği kullanılarak üretildi.

İki adet 17.8cm (7’’) hassas dokunmatik ekranı bulunan Libretto W100, kendine has kullanıcı ara yüzü ile gelişmiş internet ve bilgisayar uygulamalarının tadını çıkarmak isteyen, yenilikleri takip eden kullanıcılar için tasarlandı. Libretto W100, kullanıcıların düşüncelerini yakalamada kullandığı farklı ve sezgisel metod ile interaktiviteyi yepyeni bir boyuta taşıyor.”

YENİLİKÇİ KULLANICI ARABİRİMİ
Genel Biter şöyel devam etti “Yeni Libretto W100 çok yönlüdür. Bir kitap gibi dikey olarak tutulabilen cihaz ile kolaylıkla yan yana çift sayfa gazetenizi okuyabilirsiniz. Veya yatay olarak kullanıldığında üst sayfada bir belgeyi okurken, alt sayfada notlarınızı alabilirsiniz. Alt ekran sanal klavyeye dönüşebilir ve cihazı notebook haline getirebilir. Kullanıcı; içeriği, dosyaları veya ikonları bir ekrandan diğerine küçük bir parmak hareketiyle kolayca sürükleyebiliyor. ”

NETBOOKTAN DAHA KÜÇÜK VE HAFİF
Bir “netbook”tan daha hafif ve küçük olan Libretto W100’ü kullanıcılar diledikleri her yere yanlarında götürebilir. Farklı ve estetik Libretto W100, yaratıcı ve şık insanları cezbedebilecek güzellikte. Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde internette gezinti yapmak, e-postaları kontrol etmek veya göndermek, sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarla iletişim sürdürmek, gazeteleri okumak veya videoları seyretmek de son derece güvenli ve kolay.

Hakkında Talha

Bir de buna bakın..

Japonya’nın yeni trendi Mozaik Sushi

Yemekten çok bir sanat eseri görünümündeki bu sunumlar gerçekten yemeye kıyamayacağınız cinsten..     Daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir