13 Nisan Salı 2021

Tekken 6 Hazır..

Sıkı dövüşçüler hazır olsun. Aylardır karakterleri tanıtılan Tekken 6’nın geliştirilmesi nihayet tamamlandı! Artık dövüşçüler meydana çıkmaya hazır!

Heihachi, Paul, Jin, Eddy, Hwoarang ve Lei geri dönüyor! Meraklılarının uzun zamandır yapımının tamamlanmasını beklediği Tekken 6 için müjdeli haber nihayet geldi. Namco tarafından geliştirilen yapım için aylardır tanıtım videoları dönüyordu. Oyuna son noktayı koyan firma, Tekken 6’nın Gold olduğunu, yani piyasaya çıkabilecek aşamaya geldiğini duyurdu!

Yapımla ilgili online özellikleri de kullanıcılarla paylaşan Namco, PlayStation Network ve Xbox Live’da nasıl bir Tekken deneyimi yaşanacağını açıkladı.

tekken

Sesli sohbet içeriğine sahip olan Online Versus Mode‘da, dünyanın dört bir yanındaki rakiplerinizle karşılaşıp, sıralamaya girmek mümkün olacak.

Önceden oynadığınız dövüşlerinizdeki sisteminiz oyun tarafından kaydedilip, karşınıza isteğe bağlı olarak hayalet karakter şeklinde getirilebilecek. Hatta dünyanın herhangi bir yerinden, bir oyuncu, size ait olan hayalet karakteri makinesine indirip, online olmasanız bile onunla dövüşebilecek.

Önemli karşılaşmaların tekrarları, online ortama upload edilebilecek.

Yapay zekaya karşı arkadaşlarınız ile beraber özel senaryo moduna girebileceksiniz. Bu mod, internet üzerinden ücretsiz olarak indirilecek.

Hakkında Talha

Bir de buna bakın..

Japonya’nın yeni trendi Mozaik Sushi

Yemekten çok bir sanat eseri görünümündeki bu sunumlar gerçekten yemeye kıyamayacağınız cinsten..     Daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir