3 Mart Çarşamba 2021

Super Street Fighter IV’te Bir Türk Pehlivan!

Super Street Fighter Nisan’da piyasaya çıkacak yeni versiyonunda ‘Hakan’ adlı bir karakter yer alıyor.

Super Street Fighter 4′ün nisanda çıkacak yeni oyununda bir Türk pehlivan da var. İri cüssesi ve sürekli yağladığı vücuduyla elde ettiği esneklikle rakiplerinin kabusu olan kahramanın adı da Hakan

Bilgisayar dünyasının en popüler dövüş oyunlarından Super Street Fighter, Nisan ayında çıkaracağı yeni versiyonunda, bir Türk karaktere de yer verdi. ‘Hakan’ adında yeni dövüşçü karakterini oyunseverlere sunan Super Street Fighter 4′de Darun Mister adlı Hintli karakter de Türk güreşçi Koca Yusuf’tan esinlenerek yaratılmış.
Super Street Fighter 4 oyun programındaki dövüş karakterleri arasında en büyük cüsseye sahip olan Hakan karakteri, Türk bir pehlivandan esinlenerek yaratıldı.

BURMA BIYIKLI

Kırmızı derili, mavi saçlı Hakan’ın burma bıyıkları da var. Oldukça cüsseli bir yapısı olan Hakan, pehlivan olmasından ötürü, ‘kaygan’ bir de dövüş tarzına sahip! Dövüş sırasında vücudunu sık sık yağlayan Hakan, yer yer çayır güreşi hareketleri de kullanarak rakipleriyle dövüşüyor.

Ağır olmasına karşın yağlı ve kaygan vücudu sayesinde gayet çevik olan Hakan, göbeğinin üstünde kayarak düşmana girişiyor, ani dönüşler yapabiliyor. Rakibini yağlı kolları arasında sıkıp yukarı fırlatabilen Hakan, yağlı bedeni etrafında çok hızlı bir şekilde çevirerek, etkisiz hale getiriyor.

Yeni oyunun, Xbox360 ve PlayStation3 için 27 Nisan 2010′da piyasa çıkacağı açıklandı.

İşte Tanıtım Videosu
[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’]http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/12123/t_supersf4_hakan.flv[/pro-player]

Hakkında Talha

Bir de buna bakın..

Japonya’nın yeni trendi Mozaik Sushi

Yemekten çok bir sanat eseri görünümündeki bu sunumlar gerçekten yemeye kıyamayacağınız cinsten..     Daha …

3 Yorumlar

  1. Grur verici bi olay olmuş capcomu tebrik ediyorum 🙂

  2. Ramazan Aktaş

    Süper olmuş!

  3. Siteniz gerçekten çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir