12 Mayıs Çarşamba 2021

Nedir bu Tivibu?

Tivibu ile Sinema ve Televizyon, Zaman ve Mekandan Bağımsız Hale Geliyor! İşte detaylar…

Müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalarını sürdüren TTNET, EVET vizyonunun ilk servisi “Tivibu” ile kişisel eğlencede zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldırıyor.

Tivibu ile 61 kanal ayda sadece 1 TL’ye* izlenebilecek.

TTNET, 2010 yılı itibariyle iletişim teknolojilerinin sembolü olan televizyon, internet ve cep telefonunu sahiplenerek, müşterilerine iletişimin her alanında ürün ve servisler sunmaya hazırlanıyor. EVET vizyonu kapsamında hayata geçirilen ilk servis ise “Tivibu” oluyor. 61 ayrı kanalı ayda sadece 1 TL’ye ve üstelik Tekrar İzle, Durdur İzle özellikleriyle birlikte izleme fırsatı sunan; ayrıca Seç İzle özelliği kapsamında yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk, yaşam ve eğlence programları gibi farklı türde içeriğe ulaşma imkanı tanıyan Tivibu, TTNET müşterilerinin hizmetine sunuldu.

Tivibu’nun tanıtım toplantısında konuşan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 2010 yılı itibariyle TTNET için yeni bir dönemin başladığını ve artık internet servis sağlayıcısı olmanın ötesine geçtiklerini belirtti. Yılmaz, “TTNET, 2010 yılı itibariyle televizyon, internet ve telefon servisleriyle, müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak. İnternet tarafında, sabit genişbant (ADSL, VDSL2, WiFi, Metro Ethernet) ve mobil genişbant (3G) hizmetlerimizin yanı sıra katma değerli ürün ve servislerimizi de sunmaya devam edeceğiz” dedi. “TTNET ile her şey mümkün” diyen Yılmaz, Tivibu’nun TTNET’in EVET vizyonunun ilk servisi olduğunu ve televizyon ile sinemayı taşınabilir hale getiren, devamlı olarak yeni içeriklerin eklendiği, yaşayan ve sürekli gelişen bir platform olduğunu belirtti.

Hayata geçirilen Tivibu servisinin detaylarını aktaran TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Onuk ise; “Televizyon ve sinemayı taşınabilir hale getiren Tivibu ile internet üzerinden birçok TV kanalına ulaşabilir; yerli ve yabancı filmleri, popüler dizileri, belgeselleri, çocuk, yaşam ve eğlence temalı programları dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tivibu’yu kullanabilmek için www.tivibu.com.tr üzerinden masa üstü yazılımını bilgisayarlarınıza yüklemeniz yeterli” dedi. Onuk, Tivibu’nun, canlı yayını durdurma ve aynı noktadan izlemeye devam etme özelliği bulunduğunu ifade etti. Seçilen programların yayınlandığı günden itibaren bir hafta boyunca da izlenebileceğini belirten Onuk, kullanıcıların geniş bir film arşivi içerisinden seçim yaparak diledikleri filmi anında seyredebileceklerini de belirtti. Onuk: “Bugün 61 kanal ile hayata geçirdiğimiz Tivibu’da, kanal sayısı her geçen gün artmaya devam edecek” dedi.

Tivibu Servisi Aylık 1 TL’den* Başlıyor…
Tivibu’da Standart ve Standart Plus olmak üzere iki farklı üyelik türü bulunuyor. Standart Paket içerisinde, yerli ve yabancı televizyon kanalları ve Tekrar İzle ile Durdur İzle özellikleri bulunuyor.

Standart Plus Paket’te ise Standart Paket’e ilave olarak, yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk, yaşam ve eğlence programları gibi farklı türde içerikleri kapsayan Seç- İzle özelliği de yer alıyor.

Nisan sonuna kadar Tivibu Standart Plus Paket üyeliği ayda sadece 1 TL olacak.

Ayrıca 30 Nisan’a kadar Tivibu üyesi olan TTNET müşterileri, 1 Mayıs’tan itibaren 31 Aralık’a kadar Standart Paket için 1 TL, Standart Plus Paket için ise yalnızca 4 TL ödeyecekler.**
Kirala-İzle içerisinde yer alan film fiyatları lansman kampanyası süresince 50 kuruş ile 3 TL arasında değişiyor.

TTNET ADSL aboneleri, www.tivibu.com.tr adresinden, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri kanalı aracılığıyla veya tüm Türkiye’deki Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurarak Tivibu üyesi olabilecek.

Tivibu neden farklı?
• Tivibu’dan yararlanmak için internet bağlantısı yeterli!
• Tivibu ile yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşılıyor ve TV’de yayınlanmış bir program, yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca istenilen zamanda, istenilen yerden, istenildiği kadar izlenebiliyor!
• Tivibu, canlı TV yayınını durdurma, tekrar kalınan yerden izleme imkanı veriyor!
• Tivibu aynı zamanda film, dizi, yaşam & eğlence, belgesel, çocuk gibi farklı türde birçok videonun bulunduğu zengin video içeriği sunuyor!
• ShortsTV, Trace, i-Concerts,C-Music, Body in Balance, My Zen gibi TV kanalları Türkiye’de ilk defa Tivibu’da yayınlanıyor!

* Lansman kampanyası fiyatıdır.
** Standart Paket’in liste fiyatı 3 TL, Standart Plus Paketi’nin ise 8 TL’dir.

Seç-İzle nedir? Avantajları nelerdir?
Seç-İzle; yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk ve yaşam-eğlence programları gibi farklı türde birçok içeriği kapsayan geniş bir arşive hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz bir Tivibu servisidir.

Tivibu üyeleri Seç-İzle servisi ile diledikleri an erişebilecekleri film arşivinden istedikleri filmi gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebilir. Üstelik izlemekte oldukları filmi diledikleri zaman durdurup, başlatabilir; dilediklerinde ileri-geri alabilirler.

Kirala-İzle nedir? Avantajları nelerdir?
Kirala-İzle; geçmişten günümüze ses getiren, en çok izlenen, ödüllü yerli ve yabancı filmleri, film başına belirli bir ücret karşılığında, dilediğiniz zaman izleyebilme imkânı sağlayan bir Tivibu servisidir. Bu servis ile Tivibu üyeleri geçmiş yıllarda vizyona girmiş yüzlerce popüler filmden oluşan arşive erişebilir ve kiraladıkları filmi 48 saat boyunca istedikleri zaman, herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilir.

Yılın en popüler filmleri vizyondan hemen sonra yine “Kirala İzle” servisindedir. Tivibu üyeleri yılın en popüler filmlerini kiraladıktan sonra 24 saat boyunca istedikleri zaman defalarca izleyebilir. Üstelik izlemekte oldukları filmi dilediklerizaman durdurup, başlatabilir; dilediklerinde ileri-geri alabilirler.

Tekrar-İzle nedir?
Tekrar-İzle servisi ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tivibu üyeleri Tekrar-İzle servisi için herhangi bir ek ücret ödemezler.

Durdur-İzle nedir?
Durdur-İzle servisi ile canlı televizyon yayınını durdurabilir, sonra tekrar kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Tivibu üyeleri Durdur-İzle servisi için herhangi bir ek ücret ödemezler.

Hakkında Talha

Bir de buna bakın..

Japonya’nın yeni trendi Mozaik Sushi

Yemekten çok bir sanat eseri görünümündeki bu sunumlar gerçekten yemeye kıyamayacağınız cinsten..     Daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir