27 Ekim Çarşamba 2021

Korsan Windows 7 Kullananlara Kötü Haber !!!

Korsan Windows 7 Kullanıcıları İçin Güncelleme Kapıda…

Windows un son işletim sistemi Windows 7 nin , pazar payındaki satış ve kullanım oranları arttıkça, Windows 7 korsan kullanım oranlarında da bir tetiklenme ve yükseliş meydana geldiği açıklandı.

Yazılımcı firma önümüzdeki hafta içinde Windows 7 etkinleştirmeyi amaçlayan , korsan loader ve illegal aktivasyonlar gerçekleştiren tam 70 aracın yöntemini etkisiz hale getirecek güncellemeyi hazırlıyor.

Windows Activation Technologies Update Adıyla hazırlanmaya çalışılan güncelleştirme , bir çok Windows 7 korsan kullanıcısını etkinleştirilmiş Windows ürününden devre dışı bırakacak.Fakat Windows 7 nin tüm fonksiyonel ve özelliklerinden bir müddet mahrum bırakmayacak. Bu güncelleştirmeden etkilenecek korsan kullanıcılar; Sık sık rahatsız edici Korsan kullanım uyarılarıyla karşılaşacaklar.

Microsoft , Kullanıcı isteğine dayalı bir güncelleme yapıp yapmayacağı hakkında çok net bir bilgiyi doğrulamasa veya bir güncelleme karar değişikliğine gitmezse; Güncellemenin otomatik olarak yapılacağını söyleyebiliriz.

Hakkında Talha

Bir de buna bakın..

Japonya’nın yeni trendi Mozaik Sushi

Yemekten çok bir sanat eseri görünümündeki bu sunumlar gerçekten yemeye kıyamayacağınız cinsten..     Daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir