13 Nisan Salı 2021

FarmVille için hasat programı

80 milyon kullancıya sahip olan FarmVille için Türk kullanıcılar özel bir program geliştridi. Bu basit yazılım, sizi toprak ağası yapabilir.

Günümüz insanını doğayla barıştıran FarmVille yakınlarda açıklanan rakamlara göre 80 milyon oyuncuya ulaştı. Bu kadar kişiye, bir ada kiralayıp burada gerçekten çiftçilik yapın dersek kaç tanesi teklifi kabul eder bilinmez. Ancak bu online oyunun kullanıcıları, çiftliklerini genişletmek için her yolu deniyor.

[pro-player width=’530′ height=’353′ type=’video’]https://talha.net/wp-content/uploads/39b6232198923475bb79630c3b52a1b3.flv[/pro-player]

Otomatik hasat yapıyor

Saat kurup, hasat yapan insanlara mutlaka yakın çevrenizde rastlamışsınızdır. Bir grup Türk yazılımcı ise bu uğraşı, daha da ileriye götürdü. Warcraft gibi online oyunlarda bulunan ve otomatik olarak karakterin tecrübe puanı toplamasına yarayan, programlar bu yazılımcıların elinde FarmVille’e u uyarlandı.

Yayınladığımız videoda gördüğünüz gibi, programı açıp hasat etmek istediğiniz kare sayasını yazılım üzerinde işaretliyorsunuz.

Bir iki basit ayardan sonra, program istediğiniz kadar kareyi otomatik olarak sizin yerinize hasat ediyor. Farmatik adlı programa buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Talha

Bir de buna bakın..

Japonya’nın yeni trendi Mozaik Sushi

Yemekten çok bir sanat eseri görünümündeki bu sunumlar gerçekten yemeye kıyamayacağınız cinsten..     Daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir