25 Haziran Cuma 2021

Facebook’tan Yeni Bir Proje: Titan!

Dünyaca ünlü sosyal ağ sitesi Facebook, Gmail’e rakip mi olmayı amaçlıyor? Project Titan adı verilen proje, kullanıcılara ne gibi yenilikler sunacak?

Dünyanın en kalabalık sosyal ağ sitesi Facebook, gözünü en tepeye dikmiş gibi gözüküyor. Firmanın bugüne kadar yaptığı tüm atılımlar, profil sayfaları üzerinden sosyalleşmeyi geliştirmekten yanaydı. Şimdi ise Facebook, büyük bir adım atmaya hazırlanıyor.

Project Titan adı verilen proje kapsamında, yeni bir mesajlaşma sistemini oturtmayı planlayan site yetkilileri, ayrıca Facebook’a komple bir webmail servisi entegre etmeyi amaçlıyor.

Mevcut mesajlaşma servisinin yavaş ve kullanışlı olmadığı konusunda şikayetler alan site yetkilileri, yeni mesajlaşma sisteminin çok daha hızlı ve pratik olacağını söylüyor. Ayrıca bir diğer yenilik ise, Facebook uzantılı mail adresleri olacak gibi gözüküyor. Böyle bir durumda mail adreslerin isimleri ise, Facebook kullanıcı isimlerinden oluşacak.

Hakkında Talha

Bir de buna bakın..

Japonya’nın yeni trendi Mozaik Sushi

Yemekten çok bir sanat eseri görünümündeki bu sunumlar gerçekten yemeye kıyamayacağınız cinsten..     Daha …

Bir yorum var

  1. aynı isimde bi yığın insan var onlar nolcak? ((:
    seyhan yıldız yaz bak kaç sayfa kişi çıkıyor ((: benim msn imdede 2 tane ben hariç seyhan yıldız var nolcak yani? (: seyhan yıldız 1 -2 diyemi gidicek ((:
    bi mail işinede girmediydi ((: ama girer yani kalkar o işin altındanda titan diyince ben başka bişiy diye damladım ((:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir