28 Eylül Salı 2021

CalmCase Pro ile iPad’inizi MacBook Air’a dönüştürün

ClamCase Pro adı verilen bu klavyeli iPad kılıfı sayesinde iPad’inizi Macbook Air’a dönüştürebilir hatta “Convertible” bir notebook sahibi olabilirsiniz.
Tablet kullanıcılarının en sık kullandığı aksesuarlardan olan klavyeler arasındaki rekabet de ürün sayısının artmasıyla beraber daha ateşli bir hal alıyor. Bu durumda doğal olarak biz tüketicilerin yararına oluyor. ClamCase Pro ise Macbook Air’e benzeyen sade ve şık tasarımı ile diğer kılıflardan ayrılmayı amaçlıyor.

ClamCase Pro, “Convertible” notebooklarda olduğu gibi ister normal olarak ister, stand olarak ister sıradan bir tablet kılıfıymış gibi kullanılabiliyor.

Oldukça başarılı bir tasarıma sahip olan ClamCase Pro’nun bu tasarımla birlikte uzun pil ömrü ve sunduğu ergonomik klavyesi ile gerçekten de diğer iPad kılıflarından ayrıldığını söyleyebiliriz.
abc NEWS’e göre dakikada ortalama 76 kelime yazabileceğiniz bu klavyesi ile piyasadaki diğer iPad klavyelerinden daha başarılı olduğunu kanıtlıyor.

Bu klavyeye için bir de güçlü bir pil içeren ClamCase Pro kesintisiz 100 saat kullanım vaat ediyor ve bu pilin tam şarj olması ise 120 dakikayı buluyor.
Uzun pil ömrüne rağmen sadece 2.2 cm kalınlığındaki ClamCase Pro Bluetooth 3.0 bağlantısını kullanıyor ve Amerika’da 169 Dolardan satılıyor.

Hakkında Talha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir