8 Temmuz Çarşamba 2020
Ana Sayfa / Activision’dan Yeni bir Oyun Geliyor!

Activision’dan Yeni bir Oyun Geliyor!

Birçok kaliteli yapımın arkasındaki isim olarak göze çarpan Activision firması, bu kez sinema fanatiklerini kalbinden vuracak bir oyunla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Activision firması son dönemlerde en çok Call of Duty serisi ile tanınıyor. Fakat bundan önce de birçok kaliteli işe imza atmıştı ve bunları unutmamak gerekiyor. Günümüze baktığımızda ise bir yandan Infinity Ward ile birlikte Call of Duty: Modern Warfare 3’ü hazırlamakla meşgulken, bir yandan da bambaşka bir proje üzerinde çalıştıkları ortaya çıktı.

Activision tarafından duyurusu yapılan oyun, Men in Black. Daha önce iki tane daha Men in Black oyunu piyasaya sürülmüştü ancak çok başarılı oldukları söylenemezdi. Şimdi ise, serinin üçüncü oyununu piyasaya sürmeye hazırlanan Activision, Men in Black’in 2012 yılının bahar aylarında konsollar ve el konsolları için piyasada olacağını belirtti.

Oyunun eski oyunların temasına sadık kalınarak, aksiyon dolu bir oyun olacağı belirtilirken, henüz bir video ya da ekran görüntüsü yayımlanmadı. Çok yakında yeni karakterlerin ve oynanışta yapılacak yeniliklerin tanıtılacağı bir duyurunun yapılacağı da gelen haberler arasında.

Hakkında Talha

Bir de buna bakın..

Dünyanın en iyi tabloları ve hikayeleri..

LE BAIN TURC – Türk Hamamı Jean Auguste Dominique Ingres – FRANSA 25 kadının çıplak biçimde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir