28 Eylül Salı 2021

%100 Metal Fest: Headbangers Weekend

16 Haziran 2015
3. Yılında 3 günlük dopdolu kadrosuyla 29-30-31 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta

%100 Metal Fest: Headbangers’ Weekend sahnesi elbette ülkemizin de en başarılı metal gruplarını ağırlıyor. Murder King, Pitch Black Process, Metalium, Thrown to the Sun, Soul Sacrifice, Kes, Vortex of Clutter, Athor ve Chaosnerve toplulukları kariyerlerinin en güçlü örnekleriyle üç gün boyunca Türk metal seyircisiyle birlikte olacaklar.

Festivalin bu yılki heyecan verici kadrosunun yabancı konukları ülkemizde yıllardır beklenen Avrupa’nın thrash devi Kreator, geçtiğimiz yılın en başarılı metal albümünün sahibi, Grammy 2015 adayı Amerikalı progresif dahileri Mastodon, Jeff Loomis’li kadrosuyla ülkemizi ilk kez ziyaret edecek olan Arch Enemy, gotik metalin öncülerinden Therion, İsveç metalinin sert ve hüzünlü çocukları Katatonia, melodik death metalin İsveçli yaratıcıları At The Gates, Fin folk metal neferleri Ensiferum, yeni albümleriyle ortalığı birbirine katmaya hazırlanan Moonspell, death metal efsanesi Carcass, dark metalin en saygın isimlerinden olan Rotting Christ, 2014 yılının en iyi extreme metal albümünün sahipleri Septicflesh ve Dubai’li genç ve ümit veren topluluk Svengali.

Geçtiğimiz yıllarda Overkill, Children of Bodom, Epica, Dark Tranquillity ve Sonata Arctica gibi grupları Türk metal seyircisiyle buluşturan %100 Metal Fest Headbangers Weekend 2015 yılının tartışmasız en sert festivali olacak, yerinizi şimdiden alın.

İşte sahne alacak gruplar:

KATATONIA

KREATOR

MASTODON

AT THE GATES

THERION

ARCH ENEMY

ENSIFERUM

CARCASS

MURDER KING

MOONSPELL

ROTTING CHRIST

THROWN TO THE SUN

SEPTIC FLESH

METALIUM

KES

SOUL SACRIFICE

PITHC BLACK PROCESS

SVENGALI

CHAOSNERVE

ATHOR

VORTEX OF CLUTTER

Bilet satış noktaları: Tüm Biletix satış kanalları ve İstanbul: Hammer Müzik (Kadıköy), Goblin Store (Beyoğlu), Goblin Oyun Kulubü (Kadıköy)

Ankara: Always Rock Bar (Kızılay)

İzmir: Stüdyo Ümit (Kemeraltı)

Bilet fiyatları:

Günlük normal giriş: 110TL

Günlük sahne önü: 170TL

Kombine 3 günlük normal giriş: 200TL

Kombine sahne önü: 270TL

Not: Bilet fiyatları 5 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli indirimli dönem bilet fiyatlarıdır.

Hakkında Talha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir